Home › Produkty wg kategorii
Produkty wg kategorii
Katalog » Konfitury
 • Konfitura z Czarnej Porzeczki 200g

  Czarna Porzeczka ma właściwości przeciwzapalne, napotne i moczopędne. Owoce są bogate w witaminę C i PP, argininę, kwas asparaginowy i glutaminowy. Pomagają w procesach przemiany materii i zwiększają odporność organizmu. Porzeczka działa korzystnie na schorzenia dróg moczowych i pęcherza, nieżyty żołądka i jelit.

  4.73
   
 • Konfitura z jagody 200 g

  W/g literatury borówka czernica ma spore znaczenie w medycynie oficjalnej i w lecznictwie ludowym. Czernice albo wytworzone z nich preparaty regulują działanie naczyń kapilarnych oczu, dzięki czemu poprawiają ostrość widzenia.

  Przeznaczenie głównie cukiernicze - ciasta, torty i nadzienie pierogów.

  5.40
   
 • Konfitura z Malin 200g

  Malina jest bogata w witaminy C, E, B1, B2, B6 oraz minerały potas, magnez, wapń, żelazo. Owoce malin mają właściwości przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, antywirusowe oraz antybakteryjne. Pomaga w początkowym stadium przeziębienia i grypy. Malina obniża bardzo skutecznie ciśnienie tętnicze.

  4.73
   
 • Konfitura z Moreli 200g

  Łagodny, przyjemny i wyraźnie morelowy smak. Idealnie nadaje się do kanapek, naleśników i nadzienia cukierniczego. Morele są nie tylko bardzo smaczne, ale także sprzyjają zdrowiu i urodzie. Pozytywnie wpływają na ciśnienie, trawienie i pracę nerek.

  4.73
   
 • Konfitura z śliwek 200 g
  4.07
   
 • Konfitura z truskawek 200 g

  Truskawki poprawiają apetyt, gaszą pragnienie, leczą ból gardła i chrypkę. Przynoszą ulgę w zaburzeniach układu moczowego i polepszają trawienie. Truskawki są źródłem wielu witamin i minerałów.

  Zawierają witaminę C , A , E oraz większość witamin z grupy B.

  4.73
   
 • Konfitura z Wiśni 200g

  Konfitura z wiśni, najlepsza do gofrów, tostów, na kanapki, jako nadzienie do pączków, świetnie smakuje z mięsem.

  4.73
   
Logo firmowe
Sklep Skwierawski