Korzyści ze współpracy
........................................................................................

Gwarancja jakości

Wybierając nas, możesz być pewien, że swoim klientom zaoferujesz najlepszy produkt. Odbiorcy, którzy nam zaufali, zgodnie twierdzą, że logo Skwierawski to rękojmia, że produkt jest naturalny, zdrowy i po prostu dobry. Innymi słowy to gwarancja najwyższej jakości: surowców, technologii oraz finalnego produktu.

Jasne zasady współpracy

Klientom udzielamy kompleksowych informacji o produkcie, a także warunkach handlowych i logistycznych. Zawsze chętnie spotykamy się osobiście – w firmie lub w miejscu zaproponowanym przez klienta – a nasze spotkania połączone są z degustacją próbek.

Korzystny wpływ na zdrowie

Dostarczamy konsumentowi produkty jak najmniej przetworzone. Do naszych wyrobów nie dodajemy żadnych barwników czy konserwantów. Jedyne dodatki to cukier sacharoza, fruktoza i miód.

Warto też wiedzieć, że grzyby to nie tyko wspaniały smak i aromat, ale również samo zdrowie, gdyż:

  • pomagają walczyć z nadwagą, bo są bogate w błonnik,
  • pobudzają pracę układu immunologicznego,
  • neutralizują wolne rodniki, które są jedną z przyczyn raka,
  • zawierają ważne składniki odżywcze, takie jak witaminy A, C czy D, potas, fosfor, wapń, sód i żelazo.


Bardzo smaczne i zdrowe są również owoce leśne. Borówka brusznica reguluje procesy trawienne, obniża ciśnienie krwi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Stosowana jest również w chorobach układu moczowego, zwłaszcza przy zakażeniach i zapaleniach, bowiem ma właściwości moczopędne i odkażające. Malina ma działanie przeciwgorączkowe, wykrztuśne, rozgrzewające, oczyszczające i wzmacniające, stąd też idealnie sprawdza się w leczeniu przeziębienia czy grypy. Żurawina to natomiast źródło ważnych mikroelementów takich jak wapń, fosfor, żelazo, magnez oraz witamin, które wzmacniają odporność organizmu.